top of page

BİZ KİMİZ?

 

Türkiye'nin ilk Bilgisayar Mühendisliği mezunları tarafından kurulan ALFA, 1998 yılından bu yana faaliyetlerini sürdürmektedir. Bilişim sektöründe  kazanılan deneyim ve birikimler ile kamu kurumları ve özel firmalara bilişimin yanı sıra diğer yönetim alanlarında da çok-yönlü destek vermeyi ilke edinmiştir.

 

ALFA bağımsız bir danışmanlık şirketi olarak

 

Bilişim Danışmanlığı,

Yönetim Danışmanlığı,

Enerji Danışmanlığı,

Katılımcı Proje Yönetimi

 

alanlarında danışmanlık ve proje geliştirme hizmetleri sunmakta, ilgili sektörlerin önde gelen yerli ve uluslararası firmaları ile işbirliği yapmaktadır. Bu işbirlikleri sayesinde kazanılan birikim ve güç ile büyük ölçekli proje  ve yönetim deneyimi kazanılmıştır.

 

ALFA herhangi bir yazılım/ donanım/ danışmanlık  firmasının temsilcisi olmadığından tüm çalışmaları çözüm odaklıdır. ALFA çekirdek bir kadro ile çalışmalarını sürdürmekte olup projelerin özelliğine ve gereksinimlerine göre, sahip olduğu geniş danışman bilgi bankasından uygun kadroyu belirleyerek bu kişileri bünyesinde görevlendirmektedir. Çekirdek kadroda yer alan danışmanlarının pek çoğunun sahip olduğu 20 yılı aşkın sektör deneyimi ile özgün ve çalışan çözümler üretilmekte ve projelerin başarıya ulaşması garanti altına alınmaktadır. 

 

Danışmanlık hizmetlerinin yanı sıra, çeşitli teknoloji ve güvenlik ürünleri ile ilgili çözüm oluşturma, alım-satım ve üretimine dönük faaliyetler de geçekleştirilmektedir.

bottom of page